İBRAHİM GÜÇLÜ VE SELİM ÇÜRÜKKAYA ARASINDA Kİ TARTIŞMALARDA YAPILAN YORUM

21 04 2020

 Siyasi rehberler, öğretmenler ve akademisyenler de dahil olmak üzere birlikte siyasete başlayan Kenan Fani Doğan Resul Altınok, Mehmet Karasungur, Abdullah Ekinci yavaş yavaş Öcalan tarafından öldürülüyor. Koltuk sarsıldığında Selim’in itaati de renk değiştirdi. En acı verici kitabın ilk baskısında “Apos ayetleri” idam edildi çünkü Rasul “idam edildi”. PKK hatasını öldürmeye çalışan temkinli insanların motive edici tepkileri sonucunda, bu ifade sonraki sayılarda değişti.
Selim benim vatandaşımdır, ben her zaman onunla ilgilenirim, ama onunla ben ilgilenirim, ama politik olarak kabul etmiyorum ve desteklemiyorum. Eğer kimse bilmiyorsa, yazabilirim.Kek İbrahim’in yukarıda bahsettiği gibi ona “tilki” lakabını veren adam olarak söyledim ama o zamandan beri tanıdığımdan bahsetmekten kaçındım. Selim, başı PKK’nın nakışlı olarak biçimlendirmezse, Apo kurbanı olduğu için kendisine olan sempati de silinir. Yazdığım Kek İbrahim’in metninde bir zevkim var, bu anlayışı paylaşıyorum ve takip ediyorum.
………………………………………….. ………………………………………….. ………………………………………….. ………………………………………….. ………………………….

 

 

Şahin Ayaz Pkk derin devlet ve apocu tarikata göre, “devrimin yolu diğer Kürdistani örgüt ve yurtseverlerin ortadan kaldırılması ile mümkündür…” Selim Çürükkayanın bunu halen savunuyor olması öncelikle şimdiye kadar yazıp çizdiği ve kopuştan sonra savunduğu bütün görüşleri inkar edip, apoculuğa yeniden dönüş yaptığını gösterir!


İşlemler

Bilgi

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s
%d blogcu bunu beğendi: